Nastavnici

Nastavnik Odsjek Soba Telefon E-mail
prof.dr.sc. Mario Brdar ODSJEK ZA ENGLESKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
94
494-711
mbrdar@ffos.hr
prof.dr.sc. Gabrijela Buljan ODSJEK ZA ENGLESKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
94
494-711
gbuljan@ffos.hr
izv.prof.dr.sc. Tanja Gradečak ODSJEK ZA ENGLESKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
94
494-712
tgradeca@ffos.hr
doc.dr.sc. Goran Milić ODSJEK ZA ENGLESKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
94
494-711
gmilic@ffos.hr
gmilic77@gmail.com
doc.dr.sc. Alma Vančura ODSJEK ZA ENGLESKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
95
494-714
avancura@ffos.hr
doc.dr.sc. Borislav Berić ODSJEK ZA ENGLESKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
72
494-685
boris.beric@bj.t-com.hr
bberic@ffos.hr
doc.dr.sc. Ljubica Matek ODSJEK ZA ENGLESKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
72
494-685
ljubica.matek@email.t-com.hr
lmatek@ffos.hr
doc.dr.sc. Jasna Poljak Rehlicki ODSJEK ZA ENGLESKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
91
494-735
jpoljak@ffos.hr
poljak.jasna@gmail.com
izv.prof.dr.sc. Sanja Runtić ODSJEK ZA ENGLESKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
91
494-735
sruntic@ffos.hr
podgajci@gmail.com
doc.dr.sc. Jadranka Zlomislić ODSJEK ZA ENGLESKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
72
494-685
jzlomislic@ffos.hr
jadaranka.zlomislic@gmail.com
izv.prof.dr.sc. Davor Balić ODSJEK ZA FILOZOFIJU
17
494-741
davor.balic@kc.t-com.hr
dbalic@ffos.hr
izv.prof.dr.sc. Vladimir Jelkić ODSJEK ZA FILOZOFIJU
14
494-641
vjelkic@ffos.hr
prof.dr.sc. Željko Senković ODSJEK ZA FILOZOFIJU
85
494-699
zsenkovic@ffos.hr
doc.dr.sc. Martina Volarević ODSJEK ZA FILOZOFIJU
85
494-699
mzezelj1@gmail.com
mzezelj@ffos.hr
prof.dr.sc. Branimir Belaj ODSJEK ZA HRVATSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
55
494-731
bbelaj@ffos.hr
doc.dr.sc. Ana Mikić Čolić ODSJEK ZA HRVATSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
52
494-673
amikic@ffos.hr
ana.mikic2@vu.t-com.hr
izv.prof.dr.sc. Goran Tanacković Faletar ODSJEK ZA HRVATSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
55
494-731
gtanackovic@ffos.hr
doc.dr.sc. Silvija Ćurak ODSJEK ZA HRVATSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
41
94-664
scurak@ffos.hr
prof.dr.sc. Loretana Farkaš ODSJEK ZA HRVATSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
19
494-803
lfarkas@ffos.hr
dr.sc. Ninočka Truck-Biljan KATEDRA ZA ZAJEDNIČKE SADRŽAJE
61
494-676
ntruck@ffos.hr
prof.dr.sc. Ljiljana Kolenić ODSJEK ZA HRVATSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
48
494-669
kolenic@ffos.hr
prof.dr.sc. Milica Lukić ODSJEK ZA HRVATSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
23
494-650
milicalukicomatic@gmail.com
mlukic@ffos.hr
doc.dr.sc. Dubravka Brunčić ODSJEK ZA HRVATSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
87
494-703
dbruncic@ffos.hr
izv.prof.dr.sc. Marica Liović ODSJEK ZA HRVATSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
90
494-709
mgrigic@ffos.hr
doc.dr.sc. Sanja Jukić ODSJEK ZA HRVATSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
89
494-707
sjukic@ffos.hr
sjukicffos@gmail.com
izv.prof.dr.sc. Kristina Peternai Andrić ODSJEK ZA HRVATSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
87
494-704
kpeterna@ffos.hr
kristina.peternai@gmail.com
prof.dr.sc. Ružica Pšihistal ODSJEK ZA HRVATSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
77A
494-720
rpsihistal@ffos.hr
prof.dr.sc. Goran Rem ODSJEK ZA HRVATSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
89
494-707
grem@ffos.hr
goran.rem@os.t-com.hr
izv.prof.dr.sc. Krešimir Šimić ODSJEK ZA HRVATSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
26
494-651
ksimic@ffos.hr
prof.dr.sc. Zlata Šundalić ODSJEK ZA HRVATSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
48
494-668
zsundalic@ffos.hr
zlata.sundalic@htnet.hr
prof.dr.sc. Milovan Tatarin ODSJEK ZA HRVATSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
51
494-672
mtatarin@ffos.hr
izv.prof.dr.sc. Ivan Trojan ODSJEK ZA HRVATSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
89
494-707
itrojan@ffos.hr
izv.prof.dr.sc. Tina Varga Oswald ODSJEK ZA HRVATSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
90
494-709
tvarga@ffos.hr
izv.prof.dr.sc. Dragica Dragun ODSJEK ZA HRVATSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
51
494-671
d.dragun1@gmail. com
ddragun@ffos.hr
izv.prof.dr.sc. Jakov Sabljić ODSJEK ZA HRVATSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
90
494-657
jsabljic@ffos.hr
jakovsab@hotmail.com
doc.dr.sc. Slađana Josipović Batorek ODSJEK ZA POVIJEST
79
494-691
sjosipovic@ffos.hr
doc.dr.sc. Melita Aleksa Varga ODSJEK ZA NJEMAČKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
71
494-684
melita.aleksa@gmail.com
maleksa@ffos.hr
Snježana Babić ODSJEK ZA NJEMAČKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
97
494-715
babic@ffos.hr
prof.dr.sc. Vesna Bagarić Medve ODSJEK ZA NJEMAČKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
71
494-684
vbagaric@ffos.hr
Silvija Berkec ODSJEK ZA NJEMAČKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
97
494-715
sberkec@gmail.com
sberkec@ffos.hr
doc.dr.sc. Ivana Jozić ODSJEK ZA NJEMAČKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
27
494-653
ijozic@ffos.hr
prof.dr.sc. Vladimir Karabalić ODSJEK ZA NJEMAČKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
57
494-674
vladimir.karabalic@inet.hr
vkarabalic@ffos.hr
doc.dr.sc. Leonard Pon ODSJEK ZA NJEMAČKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
57, 21
494-674, 494-648
lpon@ffos.hr
leonard.pon@inet.hr
doc.dr.sc. Sanja Cimer Karaica ODSJEK ZA NJEMAČKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
57
494-674
sanjacimer@gmail.com
scimer@ffos.hr
izv.prof.dr.sc. Boris Badurina ODSJEK ZA INFORMACIJSKE ZNANOSTI
81
494-695
boris.badurina@ffos.hr
prof.dr.sc. Hrvoje Lepeduš KATEDRA ZA SOCIOLOGIJU
65
494-679
hlepedus@yahoo.com
hlepedus@ffos.hr
prof.dr.sc. Sanjica Faletar Tanacković ODSJEK ZA INFORMACIJSKE ZNANOSTI
77
494-689
sfaletar@ffos.hr
doc.dr.sc. Milijana Mićunović ODSJEK ZA INFORMACIJSKE ZNANOSTI
81
494-696
mmicunov@ffos.hr
prof.dr.sc. Zoran Velagić ODSJEK ZA INFORMACIJSKE ZNANOSTI
92
494-737
zvelagic@ffos.hr
Romana Čačija ODSJEK ZA ENGLESKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
95
494-714
romana.cacija@gmail.com
rcacija@ffos.hr
doc.dr.sc. Draženka Molnar ODSJEK ZA ENGLESKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
69
494-680
drazenka@ffos.hr
drazenka.molnar@gmail.com
prof.dr.sc. Marija Omazić ODSJEK ZA ENGLESKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
69
494-680
momazic@ffos.hr
prof.dr.sc. Višnja Pavičić Takač ODSJEK ZA ENGLESKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
69
494-681
vpavicic@ffos.hr
doc.dr.sc. Goran Schmidt ODSJEK ZA ENGLESKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
69
494-680
gschmidt@ffos.hr
Blaženka Šoštarić ODSJEK ZA ENGLESKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
95
494-714
bsostaric@ffos.hr
Vlatka Ivić ODSJEK ZA ENGLESKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
95
494-714
vivic@ffos.hr
prof.dr.sc. Sanda Ham ODSJEK ZA HRVATSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
26
494-651
sanda.ham@gmail.com
sham@ffos.hr
izv.prof.dr.sc. Jadranka Mlikota ODSJEK ZA HRVATSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
86
494-701
jmlikota@ffos.hr
prof.dr.sc. Vlasta Rišner ODSJEK ZA HRVATSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
86
494-702
vrisner@ffos.hr
vlasta.risner@os.t-com.hr
izv.prof.dr.sc. Dubravka Božić Bogović ODSJEK ZA POVIJEST
59
494-675
dubravka.bozic.bogovic@gmail.com
doc.dr.sc. Zlatko Đukić ODSJEK ZA POVIJEST
88
494-706
zdjukic@ffos.hr
izv.prof.dr.sc. Boris Bosančić ODSJEK ZA INFORMACIJSKE ZNANOSTI
81
494-695
bbosancic@ffos.hr
prof.dr.sc. Kornelija Petr Balog ODSJEK ZA INFORMACIJSKE ZNANOSTI
29
494-655
kpetr@ffos.hr
prof.dr.sc. Damir Hasenay ODSJEK ZA INFORMACIJSKE ZNANOSTI
77
494-690
dhasenay@ffos.hr
doc.dr.sc. Ivana Martinović ODSJEK ZA INFORMACIJSKE ZNANOSTI
30
494-723
imartinovic@ffos.hr
doc.dr.sc. Snježana Stanarević Katavić ODSJEK ZA INFORMACIJSKE ZNANOSTI
29
494-656
sstanare@ffos.hr
mr.sc. Marija Bubalo KATEDRA ZA ZAJEDNIČKE SADRŽAJE
52
494-673
maja@ffos.hr
dr.sc. Dubravka Kuna KATEDRA ZA ZAJEDNIČKE SADRŽAJE
61
494-677
dkuna@ffos.hr
izv.prof.dr.sc. Biljana Oklopčić ODSJEK ZA ENGLESKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
91
494-735
boklopcic@ffos.hr
biljana.oklopciic@os.t-com.hr
mr.sc. Martina Dragija Ivanović
dr.sc. Mirna Varga KATEDRA ZA ZAJEDNIČKE SADRŽAJE
61
494-676
mvarga@ffos.hr
izv.prof.dr.sc. Mirko Lukaš ODSJEK ZA PEDAGOGIJU
49
494-729
mirko.lukas@vt.t-com.hr
mlukas@ffos.hr
dr.sc. Senka Gazibara ODSJEK ZA PEDAGOGIJU
73
494-688
sgazibara@ffos.hr
izv.prof.dr.sc. Žombor Labadi KATEDRA ZA MAĐARSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
43
494-666
labadi.zsombor@gmail.com
zlabadi@ffos.hr
doc.dr.sc. Ana Babić Čikeš ODSJEK ZA PSIHOLOGIJU
80
494-694
anababic.os@gmail.com
ababic@ffos.hr
doc.dr.sc. Valerija Križanić ODSJEK ZA PSIHOLOGIJU
83
494-697
valerija.krizanic@gmail.com
vkrizanic@ffos.hr
doc.dr.sc. Ana Kurtović ODSJEK ZA PSIHOLOGIJU
80
494-694
anakurtovic@yahoo.com
akurtovi@ffos.hr
doc.dr.sc. Ivana Marčinko ODSJEK ZA PSIHOLOGIJU
80
494-693
imarcinko@yahoo.com
imarcinko@ffos.hr
dr.sc. Igor Josipović ODSJEK ZA POVIJEST
88
494-706
ijosipovic@ffos.hr
izv.prof.dr.sc. Silvija Ručević ODSJEK ZA PSIHOLOGIJU
70
494-683
srucevic@ffos.hr
s.rucevic.03@cantabgold.net
izv.prof.dr.sc. Daniela Šincek ODSJEK ZA PSIHOLOGIJU
70
494-724
dsincek@ffos.hr
daniela.sincek@gmail.com
doc.dr.sc. Jasmina Tomašić Humer ODSJEK ZA PSIHOLOGIJU
80
494-693
jtomasic@ffos.hr
jtomasic@gmail.com
Ladislav Bognar
73
494-687
izv.prof.dr.sc. Jelena Lakuš ODSJEK ZA INFORMACIJSKE ZNANOSTI
29
494-655
jlakus@ffos.hr
izv.prof.dr.sc. Mario Barišić ODSJEK ZA INFORMACIJSKE ZNANOSTI
izv.prof.dr.sc. Vesnica Mlinarević
doc.dr.sc. Gabrijela Vrdoljak ODSJEK ZA PSIHOLOGIJU
83
494-697
gpiri@ffos.hr
gabrijela_p_hr@yahoo.com
Željko Beissmann KATEDRA ZA ZAJEDNIČKE SADRŽAJE
45
494-710
zbeissmann@ffos.hr
prof.dr.sc. Marijan Krivak ODSJEK ZA FILOZOFIJU
14
494-640
marijan.krivak2@zg.t-com.hr
mkrivak@ffos.hr
doc.dr.sc. Ivana Mikulić ODSJEK ZA HRVATSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
51
494-672
ipepic@ffos.hr
ivanapepic@gmail.com
doc.dr.sc. Josipa Selthofer ODSJEK ZA INFORMACIJSKE ZNANOSTI
92
494-736
jselthofer@ffos.hr
doc.dr.sc. Tomislav Jakopec ODSJEK ZA INFORMACIJSKE ZNANOSTI
92
494-737
tjakopec@ffos.hr
prof.dr.sc. Gordana Dukić ODSJEK ZA INFORMACIJSKE ZNANOSTI
30
494-723
gdukic@ffos.hr
doc.dr.sc. Ana Lehocki-Samardžić KATEDRA ZA MAĐARSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
43
494-666
alehocki@ffos.hr
dr.sc. Sanja Španja ODSJEK ZA PEDAGOGIJU
63
494-718
sspanja@ffos.hr
prof.dr.sc. Zlatko Miliša ODSJEK ZA PEDAGOGIJU
49
494-729
zmilisa@ffos.hr
doc.dr.sc. Anita Papić ODSJEK ZA INFORMACIJSKE ZNANOSTI
81
494-696
apapic@ffos.hr
izv.prof.dr.sc. Jasna Šimić ODSJEK ZA POVIJEST
33
494-639
eurinome_child@yahoo.com
jsimic@ffos.hr
prof.dr.sc. Gorka Vuletić ODSJEK ZA PSIHOLOGIJU
70
494-724
gvuletic@ffos.hr
gorka.vuletic@gmail.com
doc.dr.sc. Vesna Bjedov ODSJEK ZA HRVATSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
41
494-664
vbjedov@ffos.hr
doc.dr.sc. Kristina Feldvari ODSJEK ZA INFORMACIJSKE ZNANOSTI
29
494-655
kfeldvari@ffos.hr
doc.dr.sc. Renata Jukić ODSJEK ZA PEDAGOGIJU
63
494-718
renata.jukic2000@yahoo.com
rjukic@ffos.hr
izv.prof.dr.sc. Goran Livazović ODSJEK ZA PEDAGOGIJU
73
494-688
goran.livazovic@yahoo.com
glivazovic@ffos.hr
doc.dr.sc. Stephanie Jug ODSJEK ZA NJEMAČKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
27
494-653
sjug@ffos.hr
izv.prof.dr.sc. Ljubica Kordić ODSJEK ZA NJEMAČKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
doc.dr.sc. Maja Glušac ODSJEK ZA HRVATSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
86
494-702
mglusac@ffos.hr
doc.dr.sc. Darko Lacović ODSJEK ZA INFORMACIJSKE ZNANOSTI
77
494-690
dlacovic@ffos.hr
doc.dr.sc. Ana Jakopec ODSJEK ZA PSIHOLOGIJU
83, 21
494-697, 494-648
ana.jakopec@gmail.com
ajakopec1@ffos.hr
dr.sc. Vera Blažević Krezić ODSJEK ZA HRVATSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
41
494-664
vlazevic1@ffos.hr
blazevicvera@gmail.com
prof.dr.sc. Zoltan Medve KATEDRA ZA MAĐARSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
43
494-666
medvezo@enternet.hu
zmedve@ffos.hr
Marija Milić ODSJEK ZA PSIHOLOGIJU
77A
494-686
mmilic@ffos.hr
marija2606@gmail.com
doc.dr.sc. Dubravka Vidaković Erdeljić ODSJEK ZA ENGLESKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
94
494-711
dvidakovic@ffos.hr
Lana Mayer ODSJEK ZA NJEMAČKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
doc.dr.sc. Darija Rupčić Kelam ODSJEK ZA FILOZOFIJU
85
494-699
darija.rupcic@gmail.com
drupcic@ffos.hr
izv.prof.dr.sc. Boško Pešić ODSJEK ZA FILOZOFIJU
85
494-699
bpesic@ffos.hr
Višnja Matić ODSJEK ZA PSIHOLOGIJU
Ivana Duvnjak ODSJEK ZA PSIHOLOGIJU
65
4679
iduvnjak.os@gmail.com
iduvnjak@ffos.hr
dr.sc. Dino Krupić ODSJEK ZA PSIHOLOGIJU
83
494-697
dino.krupic@gmail.com
dkrupic@ffos.hr
Katarina Bogatić ODSJEK ZA PEDAGOGIJU
72A
494-686
krengel@ffos.hr
dr.sc. Sanja Simel Pranjić ODSJEK ZA PEDAGOGIJU
72A
494-686
ssimel@ffos.hr
Hajnalka Kišpeter KATEDRA ZA MAĐARSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
93
-
zkispeter@gmail.com
hkispeter@ffos.hr
mr.sc. Silvija Galić KATEDRA ZA ZAJEDNIČKE SADRŽAJE
45
494-710
sgalic2@ffos.hr
doc.dr.sc. Sanda Anton ODSJEK ZA PSIHOLOGIJU
sanda.anton@os.t-com.hr
Gabriela Dobsai KATEDRA ZA MAĐARSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
43
494-666
gaboca.dobszai49@gmail.com
gdobsai@ffos.hr
dr.sc. Krešimir Bušić ODSJEK ZA POVIJEST
88
494-706
kreso.busic@gmail.com
kbusic@ffos.hr
Sandra Vučković ODSJEK ZA PSIHOLOGIJU
70
494-724
svuckovic@ffos.hr
Sara Kakuk ODSJEK ZA PEDAGOGIJU
63
494-718
skakuk@ffos.hr
Siniša Opić
doc.dr.sc. Tihomir Engler ODSJEK ZA NJEMAČKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
27
494-653
tihomir.engler@vz.htnet.hr
tengler@ffos.hr
doc.dr.sc. Zdravko Perić ODSJEK ZA FILOZOFIJU
14
494-640
zperic@ffos.hr
doc.dr.sc. Mirela Müller ODSJEK ZA PEDAGOGIJU
73
494-688
mtolic@ffos.hr
doc.dr.sc. Sonja Novak ODSJEK ZA NJEMAČKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
27
494-653
snovak@ffos.hr
Ines Hocenski ODSJEK ZA INFORMACIJSKE ZNANOSTI
92
494-736
ihocenski@ffos.hr
izv.prof.dr.sc. Marko Jurčić
prof.dr.sc. Sanja Nikčević
prof.dr.sc. Krešimir Nemec
doc.dr.sc. Leo Rafolt
prof.dr.sc. Adriana Car-Mihec
Luka Pejić ODSJEK ZA POVIJEST
79
494-691
lpejic@ffos.hr
dr.sc. Antonio Juričić
Sergej Filipović ODSJEK ZA POVIJEST
59
494-675
sfilipovic@ffos.hr
Demian Papo ODSJEK ZA FILOZOFIJU
17
494-741
dpapo@ffos.hr
demian.papo21@gmail.com
Edita Slunjski
Pavel Rojko
Hrvoje Potlimbrzović ODSJEK ZA FILOZOFIJU
17
494-741
hpotlimbrzovic@ffos.hr
Eldina Lovaš ODSJEK ZA POVIJEST
doc.dr.sc. Domagoj Tomas ODSJEK ZA POVIJEST
79
494-691
dtomas@ffos.hr
Adrian Ramabaja ODSJEK ZA NJEMAČKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
97
474-715
aramabaja@ffos.hr
Ivana Šarić Šokčević ODSJEK ZA NJEMAČKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
71
494-684
isaricsokcevic@ffos.hr
Ana Keglević ODSJEK ZA NJEMAČKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
71
494-684
akeglevic@ffos.hr
Mirna Gilman Ranogajec ODSJEK ZA INFORMACIJSKE ZNANOSTI
92
494-736
mgilman@ffos.hr
Karlo Bojčić ODSJEK ZA PEDAGOGIJU
49
494-730
kbojcic@ffos.hr
Iva Mudrinić ODSJEK ZA PEDAGOGIJU
imudrinic@ffos.hr
dr.sc. Danijel Jelaš ODSJEK ZA POVIJEST
dr.sc. Anđelko Vlašić ODSJEK ZA POVIJEST
Joanna Michta KATEDRA ZA ZAJEDNIČKE SADRŽAJE
61
494-677
jmichta@ffos.hr
doc.dr.sc. Denis Njari ODSJEK ZA POVIJEST
59
494-675
dnjari@ffos.hr
izv.prof.dr.sc. Branko Bognar ODSJEK ZA PEDAGOGIJU
49
494-730
bbognar@ffos.hr
Maja Klajić ODSJEK ZA INFORMACIJSKE ZNANOSTI
prof.dr.sc. Miha Kovač ODSJEK ZA INFORMACIJSKE ZNANOSTI
prof.dr.sc. Antun Šundalić KATEDRA ZA SOCIOLOGIJU
izv.prof.dr.sc. Željko Pavić KATEDRA ZA SOCIOLOGIJU
23, 28
494-650, 494-636
zpavic@ffos.hr
prof.dr.sc. Krešimir Bagić
prof.dr.sc. Lada Čale Feldman
izv.prof.dr.sc. Lahorka Plejić Poje
doc.dr.sc. Ivana Brković
Nemanja Spasenovski ODSJEK ZA PEDAGOGIJU
49
494-730
nspasenovski@ffos.hr
Ines Horvat ODSJEK ZA INFORMACIJSKE ZNANOSTI
77
494-690
ihorvat2@ffos.hr
Juraj Jurlina KATEDRA ZA SOCIOLOGIJU
28
494-636
jjurlina@ffos.hr
Ljiljana Pintarić KATEDRA ZA SOCIOLOGIJU
28
494-636
lpintaric@ffos.hr
doc.dr.sc. Anita Dremel KATEDRA ZA SOCIOLOGIJU
28
494-636
adremel@ffos.hr
Adela Fehir KATEDRA ZA MAĐARSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
doc.dr.sc. Marija Erl Šafar ODSJEK ZA INFORMACIJSKE ZNANOSTI
78
494-721
merlsafar@ffos.hr
Zsolt Vačora ODSJEK ZA INFORMACIJSKE ZNANOSTI
92
494-736
zvacora@ffos.hr
doc.dr.sc. Gordana Lesinger ODSJEK ZA INFORMACIJSKE ZNANOSTI
78
494-721
glesinger@ffos.hr
Tihana Lubina ODSJEK ZA INFORMACIJSKE ZNANOSTI
78
494-721
tlubina@ffos.hr
dr.sc. Tamara Zadravec ODSJEK ZA INFORMACIJSKE ZNANOSTI
78
494-721
tzadravec@ffos.hr
izv.prof.dr.sc. Ivana Žužul ODSJEK ZA HRVATSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
87
494-703
izuzul@ffos.hr
dr.sc. Adam Walko KATEDRA ZA MAĐARSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
93
-
awalko@ffos.hr
Marina Kovačević KATEDRA ZA MAĐARSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
Zvonimir Popović ODSJEK ZA PSIHOLOGIJU
David Eppensteiner ODSJEK ZA NJEMAČKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
97
494-715
deppensteiner@ffos.hr
Damir Sekulić ODSJEK ZA FILOZOFIJU
Dean Cikovac ODSJEK ZA PEDAGOGIJU
63
494-718
dcikovac@ffos.hr
Vjeran Šergo ODSJEK ZA PEDAGOGIJU
72A
494-686
vsergo@ffos.hr
Franjo Lacković ODSJEK ZA POVIJEST
Timea Anita Bockovac KATEDRA ZA MAĐARSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
43
494-666
tbockovac@ffos.hr
Ivan Fremec ODSJEK ZA POVIJEST
ifremec@gmail.com
Arman Schüssler KATEDRA ZA ZAJEDNIČKE SADRŽAJE
Monika Bereš ODSJEK ZA POVIJEST
59
494-675
mberes@ffos.hr
doc.dr.sc. Barbara Herceg Pakšić KATEDRA ZA SOCIOLOGIJU
Ivan Pakšić KATEDRA ZA SOCIOLOGIJU
doc.dr.sc. Mateo Žanić KATEDRA ZA SOCIOLOGIJU
doc.dr.sc. Simona Kuti KATEDRA ZA SOCIOLOGIJU